Fri, 12 August 2022

Αγαπητοί συνάδελφοι,

 

με τη λήξη της προθεσμίας υποβολής των υποψηφιοτήτων και μετά από συνεδρίαση της Κεντρικής Εφορευτικής Επιτροπής, προχωρούμε στην ανακήρυξη των υποψηφίων.

Στο συνημμένο κείμενο σας αποστέλλουμε το πρόγραμμα της ψηφοφορίας ανά κατάστημα και υπηρεσία.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Προκειμένου να ψηφίσετε θα πρέπει να έχετε μαζί σας την αστυνομική σας ταυτότητα και το Βιβλιάριο Ασθενείας.

Τα ονόματα των υποψηφίων είναι:

        Για το Διοικητικό Συμβούλιο                                                      Για την Ο.Τ.Ο.Ε     

              (μέχρι 9 σταυρούς)                                                                (μέχρι 11 σταυρούς)  

1.      Αλεξίου Νικόλαος                                                  1.  Αλεξίου Νικόλαος 

2.      Βούρτσας Παναγιώτης                                            2. Γκόλιας Κωνσταντίνος                

3.      Γκόλιας Κωνσταντίνος                                           3.  Γοίλιας Ισίδωρος  

4.      Γοίλιας Ισίδωρος                                                    4.  Δημητρακοπούλου Βασιλική        

5.      Δημητρακοπούλου Βασιλική                                  5.  Καραμανώλης Ιωάννης

6.      Καραμανώλης Ιωάννης                                          6.  Κατσανάκης Βασίλειος     

7.      Κατσανάκης Βασίλειος                                          7.  Λαζάρου Βασίλειος

8.      Λαζάρου Βασίλειος                                                8.   Μανώλης Στέφανος

9.      Μανώλης Στέφανος                                                9.   Μόσχου Μαριάννα           

10.  Μόσχου Μαριάννα                                                 10. Μουτζουρέλης Άρης

11.  Μουτζουρέλης Άρης                                              11. Μπεμπένης Εμμανουήλ   

12.  Μπεμπένης Εμμανουήλ                                          12. Μυλωνάς Γεώργιος         

13.  Μυλωνάς Γεώργιος                                                 13. Ραβίκαλης Γεώργιος        

14.  Ραβίκαλης Γεώργιος                                                14. Σκουρογιάννη Αικατερίνη

15.  Σκουρογιάννη Αικατερίνη                                                      

 

            Για την Ελεγκτική Επιτροπή                                              Για το Ε.Κ.Α

                 (μέχρι 3 σταυρούς)                                                           (μέχρι 11 σταυρούς)

1.      Αρμενιάκου Αναστασία                                              1.   Αλεξίου Νικόλαος           

  1. Γεωργακόπουλος Γεώργιος                                        2.   Γκόλιας Κωνσταντίνος
  2. Κατσάνου Παρασκευή                                                3.   Γοίλιας Ισίδωρος
  3. Κεραμάς Αστέριος                                                     4.   Δημητρακοπούλου Βασιλική
  4. Κωστοπούλου Δήμητρα                                             5.   Καραμανώλης Ιωάννης 
  5. Μαραζάκης Δημήτριος                                               6.   Κατσανάκης Βασίλειος
  6. Νάκας Σπυρίδων                                                         7.   Λαζάρου Βασίλειος
  7. Παυλίδης Αριστοτέλης                                               8.   Μανώλης Στέφανος
  8. Σταύρου Θεοδώρα                                                      9.   Μόσχου Μαριάννα           

                                                                                                10. Μουτζουρέλης Άρης

                                                                                                11. Μπεμπένης Εμμανουήλ

                                                                                                12. Μυλωνάς Γεώργιος

                                                                                                13. Ραβίκαλης Γεώργιος

                                                                                                14. Σκουρογιάννη Αικατερίνη

 

Ευχόμαστε σε όλους τους συναδέλφους μας ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!

 

Η Κεντρική Εφορευτική Επιτροπή

                                         Τακτικά μέλη                       Μακρή Κατερίνα

                                                                 Θεοφιλόπουλος Δημήτριος

                                                                Βεργόπουλος Παναγιώτης

                                                     Λιοτύρη Ευαγγελία

 

                                  Αναπληρωματικό μέλος             Μπινιχάκης Εμμανουήλ